ارتباط با ماشین سازی اخبار درباره ما تولیدات ماشین سازی صفحه اصلی


ماشین سازی مهندس محمدی | طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید

ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت خطوط تولید و ماشین آلات صنعتی

مجموعه ماشین سازی مهندس محمدی یک واحد توانمند در زمینه طراحی و ساخت دامنه گسترده ای از ماشین آلات صنعتی در زمینه های مختلف اعم از صنایع غذایی-تبدیلی، صنایع دارویی-شیمیای، صنایع تولید خوراک دام، طیور و آبزیان و همچنین صنایع کانی فلزی و غیرفلزی است. این واحد فعالیت خود را حدود 40 سال پیش با ساخت ماشین آلات تولید خوراک دام و طیور شروع کرد اما تنها در این زمینه کاری متوقف نشد و به مرور زمان دامنه تولیدات خود را به 31 نوع از ماشین آلات دیگر در صنایع دیگر گسترش داد. وزن قابل توجه دانش مهندسی در کارهای مهم ترین خصوصیت مجموعه ما است که در کنار تجربه بسیار طولانی چهار دهه، بالاترین کیفیت ماشین آلات این واحد را در زمینه کاری مختلف تضمین کرده است.

اکسترودر پرفشار (High Pressure Extruder)

دستگاه اکسترودر پرفشار ماشینی است که به منظور تولید محصولات خاص مانند خوراک ماهی شناور (روآبی)، اسنک، کاتالیست، غذای حیوانات خانگی و محصولات مشابه دیگر به کار برده می شود. اکسترودرهای ما که با برند MPT شناخته شده اند، از تکنولوژی روز پخت اکستروژن (Extrusion-Cooking) بهره می برند. اکسترودر پرفشار MPT دستگاهی است پایدار و فوق العاده برای تولید طیف وسیعی محصولات پیچیده در صنعت تولید خوراک آبزیان، صنایع غذایی و همچنین صنایع دارویی و شیمیایی است.

درباره اکسترودر ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه اکسترودر تولید خوراک شناور آبزیان


پرس پلت (Pellet Mill)

پرس پلت های ما از مکانیزم FLAT، که به عنوان یک سیستم ایده آل برای مواد دشوار شناخته شده، و همچنین سیستم انتقال قدرت تمام گیربکس مرکزی بهره مند هستند. ضریب تراکم فوق العاده بالا در کنار سهولت در کار از مهم ترین ویژگی های این پرس پلت های قدرتمند است که آن ها را تبدیل به ماشین هایی استثنایی برای تولید انواع محصولات اعم از خوراک دام و طیور، غذای ماهی و میگو، کود پلت، خاک اره، پلت دارویی و .. کرده است.

درباره پرس پلت ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت پرس پلت خوراک دام و کود پلت مرغی


فن سانتریفیوژ (Centrifugal Fan)

فن سانتریفیوژ ماشینی است که در خطوط توليد غالبا به عنوان انتقال دهنده هوا و یا در بعضي از طراحی ها (سیستم پنوماتیک) به عنوان انتقال دهنده مواد مورد استفاده قرار می گیرند.ما قادر به تولید انواع فن سانتریفیوژ با ظرفيت و مشخصات فني متفاوت هستیم. طراحی مهندسی فوق العاده در کنار تجربه چهار دهه ساخت این ماشین آلات باعث شده تا فن سانتریفیوژ ما تبدیل به دستگاه هایی با راندمان بسیار بالا، بدون ارتعاشات و سروصدای مزاحم شوند که برای یک عمر کار طراحی و ساخته شده اند.

درباره فن سانتریفیوژ ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت فن سانتریفیوژ صنعتی


اواپراتور تغلیظ کننده (Evaporator)

دستگاه اواپراتور برای تغلیظ محصولات در صنایع غذایی-تبدیلی و دارویی-شیمیایی طراحی و ساخته شده است. در حال حاضر اواپراتورهای ما در سه طرح Finisher، Agitated Falling Film (Wiped Thin Film) و Forced Circulation تولید می شوند. این ماشین آلات برای ارائه بالاترین راندمان طراحی و ساخته شده اند. سهولت در کار،کیفیت بالای محصول، مصرف حداقل انرژی ممکن و توانایی دستیابی به غلظت های بالا (بیش از 95 درصد) مهم ترین ویژگی های این ماشین آلات است که آن ها را از اواپراتور دیگر متمایز کرده است.

درباره اواپراتور ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت اواپراتور


اکسترکتور (Extractor)

اکسترکتور به منظور استخراج ماده موثر از بافت محصولات طراحی شده است. اکسترکتورهای ما به سبب بهره گیری از جریان تربولان بهینه سازی شده، بالاترین ضریب استخراج و در نتیجه کمترین مصرف انرژی را ارائه می دهند. طراحی خلاقانه اکسترکتور های ما آن را تبدیل به ماشین هایی ایده آل برای به دست آورن بالاترین غلظت استخراج در دشوارترین محصولات کرده است. عمده اکسترکتور های ما برای صنایع تولید عصاره های گیاهی به کار برده شده اند. در اکسترکتورهای ما از جریان بخار به صورتی بسیار هوشمندانه استفاده شده است تا از اتلاف انرژی به نحو احسن جلوگیری شود. در برخی از محصولات، این اکسترکتور ها راندمان استخراج حتی تا هشت برابر افزایش داده اند.

درباره اکسترکتور ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه اکسترکتور عصاره (شیرین بیان و ..(


سیکلون (Cyclone)

سیکلون ها ماشین هایی هستند که اغلب در کارخانجات برای جمع آوری گرد و غبار به عنوان نوعی سیستم فیلتراسیون کارآمد و ساده و یا برای جدا کردن محصول از جریان هوا در خطوط انتقال پنوماتیک مورد استفاده می گیرند. سال های طولانی کار در زمینه طراحی و ساخت سیستم های فیلتراسیون مختلف باعث شده تا سیکلون های ما تبدیل به ماشین های اختصاصی برای صنایع مختلف شوند که بالاترین راندمان جداسازی ممکن را ارائه دهند.

درباره سایکلون (سیکلون) ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت سیکلون غبارگیر


آسیاب (Hammer Mill)

آسیاب به منظور خرد و پودر کردن مورد استفاده قرار می گیرند. آسیاب های ما از نوع ضربه ای در سه کلاس 4500RPM، 3000RPM و 1500RPM طراحی و ساخته می شوند. آسیاب های صنعتی حدود چهار دهه است که از تولیدات این ماشین سازی هستند. آسیاب های صنعتی ما از هر نظر ماشین های فوق العاده هستند که بالاترین راندمان ها را بدون داشتن هرگونه لرزش و ارتعاشات مزاحم به سهولت در اختیار اپراتور قرار می دهند. آسیاب های ما تنوع گسترده ای دارند و از ظرفیت های بسیار پایین تا چند ده تن در ساعت را برای دشوارترین محصولات پوشش می دهند.

درباره آسیاب چکشی ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت آسیاب چکشی


الواتور (Bucket Elevator)

الواتورها تجهیزاتی هستند که به عنوان انتقال دهنده محصول در راستای عمودی مورد استفاده قرار می گیرند. این کانوایرهای یک انتخاب برای انتقال محصول در ظرفیت های بالا و مسافت های طولانی با حداقل هزینه هستند. الواتور های ما کانوایرهایی استثنایی هستند که برای یک عمر کار طراحی و ساخته شده اند. این ماشین آلات تقریباً قادر به جابه جایی هر نوع محصول پودری، گرانوله و حتی قطعات بزرگ هستند. الواتورهای در ظرفیت های مختلف برای انتقال مواد در ارتفاع 6 الی 24 متر ارائه می شوند.

درباره الواتور ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت الواتور (بالابر قاشقی)


پولورایزر (Pulverizer)

پولورایزرهای ما ماشین هایی استثنایی برای تولید محصول پودری از دشوارترین موادی هستند که بسیاری از انواع آسیاب دیگر از انجام آن ناتوان اند. این موضوع باعث شده است تا این پولورایزرهای توانمند به عنوان راه حل نهایی در بسیاری از صنایع پیشنهاد می شوند. این دستگاه های قدرتمند توانای تولید ریزترین مش (سایز) را از بسیاری از سخت ترین محصولات با خواص شیمیایی و فیزیکی مختلف دارند. این پولورایزر های در صنایع غذایی و تبدیلی، صنایع دارویی و شیمیایی، صنایع تولید خوراک آبزیان و صنایع وابسته به محصولات معدنی کاربرد دارند.

درباره آسیاب پولورایزر ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه آسیاب پولورایزر


کاندیشنر (Conditioner)

کاندیشنرهای ما تجهیزاتی برای عمل آوری مواد اولیه با استفاده از رطوبت و دما هستند. عمده کاربرد این ماشین ها آماده سازی محصول پیش از پرس پلت و اکسترودر است. کاندیشنرهای برای ارائه بالاترین راندمان طراحی شده اند، به همین علت بهترین عمل آوری را با کمترین مصرف انرژی ارائه می دهند. کاندیشنرهای ما در طول های متفاوت در سه مدل کاندیشنر تک شافته، کاندیشنر دبل (دو شافته) و کاندیشنر ماند (RTB) ارائه می شوند.

درباره دستگاه کاندیشنر ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه کاندیشنر


راکتور شیمیایی (Chemical Reactor)

برخی از کارخانه ها دارای واکنش های پیچیده یا واکنش هایی با شرایط خاص در جریان خط تولید خود هستند. بخشی از فعالیت های اختصاص به تولید ماشین آلات این صنایع دارد، که معمولاً به عنوان صنایع شیمیای شناخته می شوند. طراحی و ساخت راکتورهای شیمیایی این سری از صنایع یکی از زمینه کاری موفق مجموعه ماشین سازی مهندس محمدی است. راکتور های شیمیایی ما به صورت اختصاصی طراحی و ساخته می شوند تا بالاترین عملکرد و راندمان کاری را به اپراتور ارائه دهند.

درباره راکتور شیمیایی ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت راکتور شیمیایی


نقاله زنجیری (Chain Conveyor)

نقاله های زنجیری (چین کانوایر) جهت انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرند. نقاله زنجیری ما یک دستگاه ایده آل برای جابه جایی انواع محصولات در مسیرهای طولانی و در زوایای مختلف است. این سری از کانوایر های ما تقریباً قادر به جابه جایی هر نوع محصولی با خواص شیمیایی فیزیکی و شیمیایی متنوع هستند. توان جابه جایی ضرفیت های بسیار بالا با کمترین هزینه ممکن یکی دیگر از مشخصه های این سری از کانوایر های ما است. طراحی بهینه در کنار تجربه طولانی در ساخت این ماشین آلات، مزیت های نقاله های زنجیری ما را دو چندان کرده است.

درباره چین کانوایر ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت چین کانوایر (نقاله زنجیری)


اسپیرال الواتور ارتعاشی (VVC)

نقاله های ارتعاشی (Vertical Vibrating Conveyor – VVC) یکی از پیچیده ترین انواع مکانیزم انتقال طراحی و ساخته توسط ماشین سازی مهندس محمدی است. این کانوایر ها از یک مکانیزم هلیس شکلی بهره می برند که با استفاده از یک مکانیزم ارتعاشی، مواد را از سطح پایین به بالا انتقال می دهند. VVC به طور معمول با یک مکانیزم کولر یا درایر ترکیب می شود تا در زمان انتقال مواد، رطوبت زدایی یا پروسس دیگری که مد نظر اپراتور است، انجام شود. عملکرد فوق العاده بهینه سازی شده و تنظیمات گسترده ماشین که در اختیار اپراتور قرار داده شده، مهم ترین ویژگی نقاله های ارتعاشی طراحی و ساخته توسط ما است.

درباره کانوایر ارتعاشی (لرزشی) ماشین سازی مهندس محمدی

(VVC) طراحی و ساخت نقاله ارتعاشی


نقاله پنوماتیک یا بادی (Pneumatic Conveyor)

استفاده از جریان هوا برای انتقال محصول یکی از شیوه های توانمند برای انتقال انواع محصولات جامد و حتی برخی مایعات است. ماشین های انتقال پنوماتیک طراحی و ساخته توسط این ماشین سازی از دو تکنولوژی متفاوت مبتنی بر ساکشن (مکش) و جریان هوای پرسرعت بهره می برند. سیستم ساکشن مبتنی بر اختلاف فشار است در حالی که سیستم جریان هوای پرسرعت ماشین های ما مبتنی بر دبی است. انتقال جریان پنوماتیک ساکشن در ظرفیت پایین پیشنهاد می شود و انتقال با جریان هوای پرسرعت برای ظرفیت های بالاتر. راندمان بالا و حداقل استهلاک مهم ترین ویژگی ها نقاله های پنوماتیک ما است.

درباره سیستم انتقال با جریان هوا ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت نقاله پنوماتیک (انتقال با جریان هوا)


نقاله حلزونی (Screw Conveyor)

نقاله های حلزونی (ماردون) گروهی از ماشین آلات هستند که به منظور جا به جایی مواد به کار برده می شوند.این ماشین آلات در طراحی های مختلف با ظرفیت ها و طول های متفاوت ساخته توسط این واحد ارائه می شوند. کوچکترین قطر نقاله حلزونی تولیدی ما 5 سانتیمتر و بزرگترین قطر 2 متر بوده است. تکنولوژی تولید نقاله های حلزونی ما تقریباً قادر به تولید هر نقاله حلزونی از هر جنسی است. نقاله های حلزونی برای حدود چهار دهه پرفروش ترین نوع از انواع کانوایرهای ما بودند.

درباره اسکرو کانوایر (ماردون) ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت نقاله حلزونی (اسکرو کانوایر)


نوارنقاله (Belt Conveyor)

نوار نقاله ها به طور گسترده در کارخانجات ومعادن برای انتقال مواد با خواص مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.از خصوصیات این سری ماشین آلات ظرفیت های بالا و حداقل نیاز به تعمیرات ونگهداری است. نوار نقاله های ما طیف وسیعی از پهنای 10 سانتیمتر تا 1 متر را در بر می گردند. نوارنقاله ها تقریباً قادر به جابه جایی هر نوع محصول جامدی و حتی نیمه جامدی هستند. اشغال حداقل فضا و استهلاک بسیار پایین دو ویژگی مهم نوار نقاله های ما است. سری جدید نوارنقاله های ما به عنوان سری Z معرفی می شوند، قادر به جابه جایی محصول در هر زاویه هستند و حتی تغییر زاویه ناگهانی را نیز پوشش می دهند.

درباره نوار نقاله ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت نقاله صنعتی


میکسر (Mixer)

میکسرهای صنعتی بخش قابل توجهی از تولیدات ما را طی بیست و پنج سال گذشته، به خود اختصاص داده اند. از این تجهیزات به منظور همگن سازی دقیق مواد مختلف در بسیاری از صنایع استفاده می شود.این تجهیزات با کاربری های متفاوت و طراحی های گوناگون توانایی پاسخ گویی به شاخه های گوناگون صنایع را دارند. طراحی و ساخت انواع میکسرها با ظرفیت ها و کاربرد های متفاوت درظرفیت های مورد نیاز یکی از شاخه فعالیت مجموعه ماشین سازی ما است. یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه میکسر ما ارائه بالاترین درصد اختلاط در کمترین زمان ممکن است.

درباره دستگاه میکسر ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه میکسر ریبونی و پدالی


شن گیر (Destoner)

دستگاه شن گیر ما، ماشینی است که به منظور تفکیک محصول اصلی از سایر ناخالصی طراحی و ساخته شده است. اساس کار دستگاه شن گیر بر اساس اختلاف شناوری است. این ویژگی باعث شده تا این ماشین آلات قادر باشند، تفکیک را بر اساس طیف وسیعی از مشخصات مثل چگالی و هندسه تفکیک نمایند. دقت بالای شن گیر های ما که حاصل طراحی مهندسی دقیق این ماشین آلات، این سری از تولیدات ما را تبدیل به دستگاهی ایده آل برای طیف وسیعی از محصولات کشاورزی، شیمیایی و پلیمری و فلزی است.

درباره دستگاه شن گیر (شنگیر) ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه شن گیر


الک (Screening Machine)

دستگاه الک مکانیزمی است که به منظور تفکیک محصول (درجه بندی) استفاده می شود. الک های ما به صورت عمده در دو طراحی الک ارتعاشی و الک دوار ساخته می شوند. در این میان، الک های ارتعاشی ما کاربردهای گسترده تری نسبت به انواع دوار دارند. برخی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های الک ارتعاشی (الک ویبره) و الک دوار ما عبارت اند از اشغال حداقل فضا، دقت بسیار بالا، سهولت در کار و نیاز به حداقل تعمیرات و نگهداری است. قابلیت هایی همچون افزایش تعداد تفکیک ها تا ده درجه بندی مختلف و همزمان در برخی از انواع الک های ارتعاشی ما از دیگر ویژگی های این سری از ماشین آلات تولیدی ما است.

درباره دستگاه الک ویبره و الک دوار ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه الک ویبره و دوار


سورتینگ (Sorting Machine)

برای جدا سازی محصول اصلی از ضایعات فرعی نیاز به دستگاه سورتینگ است. همچنین برای درجه بندی (دانه بندی) محصول اصلی از دیگر قابلیت های سورتینگ است. سورتینگ های ما ماشین هایی دقیق و فاقد ارتعاشات و سر و صدای مزاحم هستند که به سبب طراحی خوب مهندسی، حداقل استهلاک ممکن را دارند. از دیگر ویژگی های دستگاه های سورتینگ ما قابلیت تنظیم گسترده ای برای این ماشین آلات قرار داده ایم. این قابلیت تنظیم گسترده به اپراتور اجازه می دهد تا به سهولت و در حداقل زمان ممکن به محصول هدف خود دست پیدا کند.

درباره سورتینگ ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه سورتینگ


پلت کولر (Pellet Cooler)

پلت کولر های ما برای رطوبت زدایی و گرما زدایی محصولات گرانوله طراحی شده اند. راندمان بسیار بالا از مهمترین ویژگی های این ماشین آلات است. اساس کار پلت کولرهای ما بر سه مکانیز مشهور کراسفلو، کانترفلو و میکسفلو است. پلت کولر های ما به سادگی قابل تنظیم برای فرآوری محصول پس از انواع فرآیند مختلف مانند پخت اکستروژن، پلتایزینگ، اکسپنشن و .. هستند. مکانیزم توانمند کنترل جریان در پلت کولرهای باعث می شود تا اپراتور قادر به دست یابی به بالاترین کیفیت محصول خود باشد.

درباره پلت کولر ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه پلت کولر


خشک کن (Dryer)

در بسیاری از شاخه های صنایع به خصوص صنایع غذایی و شیمیایی نیاز به انواع خشک کن های صنعتی (درایر) با قابلیت های متفاوت می باشد. دستگاه درایر (خشک کن صنعتی) ما در چهار طرح کراسفولو، کانترفلو، بلت (نواری) و بچ طراحی و ساخته می شوند. مکانیز بچ برای ظرفیت های تولید محدود مورد استفاده قرار می گیرد و سه مکانیزم دیگر کراسفلو، کانترفلو و بلت خشک کن های ما برای ظرفیت های صنعتی و نیمه صنعتی پیشنهاد می شوند. مصرف انرژی و یکنواختی محصول خروجی مهم ترین ویژگی های یک خشک کن خوب است. سال ها کار در زمینه خشک نمودن انواع محصولات با درایرها ما ثابت کرده که مهندسان ما به خوبی از عهده ارائه بهترین سری از خشک کن های صنعتی برآمده اند.

درباره درایر (خشک کن) صنعتی ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه خشک کن (درایر)


کوره (Furnace)

در برخی از واحد های صنعتی جهت تسهیل و انجام واکنش های شیمیایی و فیزیکی نیاز به استفاده از هوای گرم است.کوره های تولید هوای گرم ما با استفاده از طرح سیکلونی و بدون نیاز به مواد نسوز و عایق حرارتی با راندمان بسیار بالا و در ظرفیت های مختلف گرمایی طراحی و ساخته می شوند. طراحی مهندسی سطح به بالایی که در ساخت این نوع از کوره ها به کار برده شده، استفاده از آن ها را بسیار تسهیل کرده است. در حال حاضر، کوره های ما به صورت اختصاصی متناسب با نیازهای مشتری طراحی و ساخته می شوند.

درباره کوره صنعتی ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت کوره صنعتی


اجکتور (Air Ejector)

اجکتور یکی از پرکاربردترین ماشین آلات در صنایع است. این تجهیز تقریباً در هرخط تولیدی بدون توجه به نوع محصول تولیدی، می تواند کاربرد داشته باشد. اجکتورهای ما در طرح متنوع برای کاربردهای مختلف اعم از انتقال مواد به عنوان کانوایر، مولد خلا با تولید فشار منفی و متعادل کننده جریان به عنوان شیر تنظیم فشار به کار برده می شوند. طراحی مهندسی سطح بالای به کار برده شده در طراحی اجکتور های بالاترین راندمان ممکن را برای این تجهیزات پرکاربرد در اختیار اپراتور قرار داده است. نداشتن هرگونه استهلاک یکی دیگر از مزیت های این سری از ماشین آلات ما است.

درباره اجکتور صنعتی ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت اجکتور


دستگاه لپه ساز (Peas Peeling and Splitting Machine)

این دستگاه ما به منظور تولید لپه از حبوبات دو یا چند بخشی به خصوص نخود مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه لپه ساز ما ماشینی فوق العاده انعطاف پذیر است که قادر به ارائه بالاترین کیفیت و بدون هرگونه هدر رفت محصول است. این دستگاه فوق العاده توانمند از طراحی بسیار هوشمندانه ای بهره می برد که باعث شده تا تبدیل به ماشینی کاملاً قابل کنترل در دست اپراتور شود. سهولت بیش از پیش در کار با این ماشین از دیگر ویژگی های این دستگاه است.

درباره دستگاه لپه ساز ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه لپه ساز


اسپری درایر (Spray Dryer)

یکی از محصولات ما تولید اسپری درایر برای خشک نمودن محصولات دشواری است که از عهده بسیاری دیگر از انواع خشک کن های صنعتی خارج است. اسپری درایر های طراحی و ساخته توسط این ماشین سازی از مکانیزم نازلی بهره می برند. اسپری درایرهای ما ماشین هایی فوق العاده برای تولید محصول پودر با مش های ریز از محصولات حساس به گرما مانند شیر خشک و عصاره های گیاهای مانند شیرین بیان و .. هستند.

درباره اسپری درایر ماشین سازی مهندس محمدی

AD


سیکلوفن (Cyclofan)

سیکلوفن ها ماشین آلاتی هستند که همان طور که از اسم آنها برمی آید ترکیبی از فن ها و سیکلون ها می باشند که در یک دستگاه مجتمع شده اند.از ویژگی های بارز این دستگاه نیاز به حداقل فضا و سهولت نصب و راه اندازی است. سیکلوفن ها از جمله تولیدات ما در تجهیزات غبارگیر هستند که در ظرفیت های مختلف و برای جداسازی محصولات متنوع طراحی و ساخته می شوند.

درباره سیکلوفن ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه سیکلوفن


کلاسیفایر (Classifier)

دستگاه کلاسیفایر ما از انواع کلاسیفایر مارپیچی است. این ماشین ها به عنوان دانه گیر نیز شناخته می شوند. اساس عملکرد این ماشین ها اختلاف دانسیته در جریان لمینار است. برخی از کلاسیفایرهای ما به یک هیدروسیکلون نیز مجهز شده اند که عملکرد آن ها را به صورت قابل توجهی برای مدیریت دبی های بالا افزایش داده است. عمده مصرف کلاسیفایر به منظور تصفیه پسماندهای آبی است که از محصولات مختلف به جای مانده است. طراحی دستگاه کلاسیفایر ما بسیار هوشمندانه است به نحوی که بالاترین راندمان را با اشغال حداقل فضا ارائه داده است.

درباره کلاسیفایر مارپیچی ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه کلاسیفایر مارپیچی


بگ فیلتر (Bag Filter)

بگ فیلتر های ما از انواع غبارگیرهای صنعتی هستند که به منظور جداسازی ذرات آلاینده یا محصول از جریان هوا استفاده می شوند. یکی از فعالیت های این ماشین طراحی و ساخت بگ فیلتر برای جداسازی انواع محصولات و فیلتراسیون هوای محیط است. طراحی متناسب باعث می شود تا بگ فیلترهای ما بالاترین ضریب عملکرد را در نوع خود نشان دهند. از دیگر سیستم های غبارگیر ما عبارت اند از سیستم های مبتنی بر سایکلون و اسکرابر. هر یک از سه نوع غبارگیر بگ فیلتر، سایکلون و اسکرابرهای ما برای کاربردهای خاصی طراحی و ساخته شده اند و گاهاً در برخی از پروژه های ما به صورت ترکیبی به کار برده می شوند.

درباره بگ فیلتر ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت بگ فیلتر


اسکرابر (Scrubber)

اسکرابرها یکی از سه نوع غبارگیری هستند که توسط این ماشین سازی طراحی و ساخته می شوند. این سری از ماشین آلات ما براساس دو طرح اسکرابر جریان هوای مستقیم و ونچوری اسکرابر طراحی و ساخته می شوند. سری ونچوری یا ونتوری اسکرابرها تولیدی ما مکانیزم عملکرد به نسبت پیچیده تری دارند و عملکرد بهتری در جداسازی ذرات برای بسیار از محصولات نشان می دهند. در مقابل، اسکرابرهای جریان مستقیم ما افت فشار کمتری دارند و می توان برای مدیریت دبی های بالاتری از آن استفاده کرد.

درباره غبارگیر اسکرابر ماشین سازی مهندس محمدی

طراحی و ساخت دستگاه ونتوری اسکرابر (ونچوری)


دستگاه تصفیه روغن کلزا (Canola Sedimentation Tank)

دستگاه تصفیه روغن کلزا مبتنی بر مکانیزم رسوب گذاری در روغن است. این ماشین از مکانیزم بسیار کارآمد و ساده اما در عین حال بسیار حساس بهره می برد. دستگاه تصفیه روغن کلزا طراحی و ساخته شده توسط ماشین سازی مهندس محمدی یک ماشین ایده آل برای واحد های تولید روغن است. از مهم ترین ویژگی های این سری از ماشین آلات ما می تواند به قابلیت کار دائم و حداقل نیاز به تعمیرات و نگهداری اشاره کرد.

درباره دستگاه تصفیه روغن کانولا ماشین سازی مهندس محمدی

AD