ارتباط با ماشین سازی اخبار درباره ما تولیدات ماشین سازی صفحه اصلی


ماشین سازی مهندس محمدی | طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید

الک صنعتی (Sieving Machine)

دستگاه ماشین سازی برای دانه بندی

الک های صنعتی این ماشین سازی در دو مدل الک ویبره (شیکر) و الک دوار تولید می شوند. این دستگاه ها تقریباً در هر پروسه ی تولیدی کاربرد دارند. طراحی فوق العاده که حاصل چهل سال تجربه این واحد ماشین سازی است، باعث شده تا این گروه از ماشین آلات ما تبدیل به تجهیزاتی فوق العاده انعطاف پذیر شوند. بخش عمده تولیدات ما در گروه الک صنعتی، به الک های ویبره (شیکر) اختصاص دارد. الک های ویبره (الک ارتعاشی) ما به سبب طراحی مهندسی فوق العاده و عملکرد بالانس حداقل ارتعاشات ناخواسته را دارند به طوری که حتی در بسیاری از موارد ممکن است که حتی افرادی که در کنار الک هستند متوجه روشن بودن دستگاه در زمان کار نشوند. الک های دوار ما نیز به صورت طراحی شده اند که بالاترین راندمان ممکن را به اپراتور ارائه دهند و در محصولات درشت یا با رطوبت های بالا و غیریکنواخت و مواد الیافی کاربرد دارند.
الک های صنعتی این ماشین سازی یک انتخاب استثنایی برای دامنه بسیار گسترده ای از صنایع هستند که متناسب با نیازهای مشتریان در طی چهار دهه کاملاً هماهنگ شده اند. الک های ویبره ما در هشت مدل و الک های دوار ما نیز در دو مدل اصلی تولید می شوند. در کنال این مدل های الک های تیپ، مجموعه ما اقدام به طراحی و ساخت الک هایی با طراحی سفارشی برای مقاصد مشتریان کرده است.


الک صنعتی ویبره ارتعاشی (شیکر) ساخت ماشین سازی تولید انواع الک صنعتی ماشین سازی

ماشین سازی مهندس محمدی یک واحد قدیمی و پرتجربه در طراحی و ساخت انواع الک ارتعاشی (ویبره) و الک های دوار با دامنه گسترده ای از کاربرد در صنایع غذایی و تبدیلی، تولید خوراک دام و طیور و آبزیان، صنایع کانی و معدنی و همچنین صنایع دارویی و شیمیایی است. الک های ویبره با ارتعاشی پرفروش ترین گروه در میان تولیدات الک های صنعتی ما هستند. علت این موضوع، بیش از هر چیزی کاربرد گسترده تر این گروه از ماشین آلات ما است. مهندسان طراح ما در تلاش بودند تا الک هایی طراحی کنند که با حفظ راندمان بالا و اشغال حداقل فضا پایین تر استهلاک ممکن را داشته باشند. امروز، تجربه طولانی طراحی و ساخت الک های صنعتی و عملکرد موفق آن ها در صنایع مختلف نشان داده که ما به این هدف دست یافته ایم. تجربه چهار دهه تولید این ماشین آلات باعث شده تا دستگاه های الک صنعتی ما در هر مدل به اوج تکامل خود رسیده و تبدیل به محصولی کاملاً بهینه سازی شده و ایده آل شوند. طراحی بهینه باعث شده تا مصرف الک های ما نیز به حداقل ممکن برسد. الک های ویبره ما از سه سیستم ارتعاشی متفاوت موتور ویبره، لنگ و یا مکانیزم رفت و برگشتی بهره می برند که هر یک با توجه به نیاز مشتری ارائه می کنیم.

مکانیزم ارتعاش ابعاد مدل الک ارتعاشی
موتور ویبره 500 mm x 1000 mm S 50 - VBM شیکر
رفت و برگشتی 500 mm x 1000 mm S 50 - RSP شیکر
لنگ و پولی 500 mm x 1000 mm S 50 - CRS شیکر
موتور ویبره 750 mm x 1500 mm S 75 - VBM شیکر
رفت و برگشتی 750 mm x 1500 mm S 75 - RSP شیکر
لنگ و پولی 750 mm x 1500 mm S 75 - CRS شیکر
رفت و برگشتی 1000 mm x 2000 mm S 100 - RSP شیکر
لنگ و پولی 1000 mm x 2000 mm S 100 - CRS شیکر
تعداد طبقات ابعاد مدل الک دوار (روتاری)
1-3 ჶ 480 mm RS 480 سرند روتاری
1-4 ჶ 960 mm RS 960 سرند روتاری

تنوع الک های ارتعاشی (شیکر صنعتی) این ماشین سازی از دهنه ورودی 500 میلیمتر تا 15000 میلیمتر است. این دامنه، سطح وسیعی از ظرفیت برای محصولات با خواص مختلف پوشش می دهد. الک صنعتی ارتعاشی ما به سه سیستم موتور ویبره، لنگ و پولی و رفت و برگشتی تولید می شوند تا قابلیت پوشش خواص مختلف مواد را داشته باشند. سهولت در تعویض توری ویژگی دیگری از این سری از تولیدات ما است که کار برای اپراتور را بیش از پیش تسهیل کرده است. در برخی موارد خاص، الک های ارتعاشی از نوع رفت و برگشتی به صورت سینوسی طراحی و تولید می شوند. الک های سینوسی ما بیشتر برای محصولاتی با شکل منظم که دانه بندی در آن ها برای اپراتور بسیار مهم است توصیه می کنیم. به عنوان خوراک آبزیان اکسترود شده که به طور معمول تولیدکنندگان حساسیت خاصی بر روی یکنواخت بودن محصول دارند. مکانیزم رفت و برگشتی سینوسی طراحی شده توسط ما باعث می شود تا محصول مسافت بسیار طولانی را بر روی توری طی کند، مسافتی که باعث می شود تا دانه بندی بسیار دقیق تر از هر نوع شیکری انجام شود.
در الک های داور (سرند روتاری) این ماشین سازی، مکانیزمی رفتار مواد در الک بسیار شبیه به الک های سینوسی است. با این تفاوت که الک های دوار ما (روتاری) به طور کلی ارزان تر از انواع شیکر سینوسی ما هستند. اگرچه دقت آنها نسبت به شیکر سینوسی به میزان جزیی کمتر است. الک های دوار ما با دو قطر دهانه 480 میلیمتر و 960 میلیمتر و به طول های مختلف تولید می شوند. تعداد طبقات به طور معمول 1 یا 2 طبقه است، در برخی موارد از 3 یا حتی 4 طبقه بنا به درخواست مشتری مطابق سفارش طراحی و ساخته شده است. طراحی خاصی که از حدود یک دهه پیش به الک های دوار ما اضافه شد، باعث شده تا این سرندهای روتاری تبدیل به ماشین هایی فوق العاده توانمند شوند که حتی قادر به سرند کردن مواد الیاف دار، که یک چالش برای بسیاری دیگر از انواع الک ها است، باشند و تبدیل به یک تجهیز فوق العاده توانمند شوند.


دستگاه شیکر (الک صنعتی) ماشین سازی مهندس محمدی در حال کار

طراحی و ساخت الک صنعتی (الک شیکر و سرند روتاری)


نوع
الک صنعتی
قابلیت دستگاه
دقت
دانه بندی
عملکرد
بی صدا
حداقل
مصرف انرژی
1 الک شیکر
موتور ویبره
2 الک شیکر
رفت و برگشی
3 الک شیکر
لنگ و پولی
4 الک دوار
(سرند روتاری)

اطلاعات بیشتر درباره الک صنعتی ماشین سازی

به منظور مشاهده فیلم، دریافت کاتالوگ و یا کسب اطلاعات بیشتری درباره الک های صنعتی ما در انواع الک شیکر و سرند دور تولیدی ماشین سازی مهندس محمدی می توانید از لینک های ارائه شده در زیر مراجعه کنید. از طریق بخش ارتباط با ما و یا تلفن های 03145837429 می توانید با واحد ما تماس بگیرید. شماره همراه های 09130677702 و 09130677703 نیز در ساعات مختلف آماده پاسخگویی به سوالات فنی و تجاری شما هستند.