ارتباط با ماشین سازی اخبار درباره ما تولیدات ماشین سازی صفحه اصلی


ماشین سازی مهندس محمدی | طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید

آسیاب پولورایزر (Pulverizer)

دستگاه آسیاب پودری قدرتمند ماشین سازی

آسیاب پولورایزر های ماشین سازی مهندس محمدی، ماشین هایی فوق العاده قدرتمند و توانمند برای تولید محصول پودری بسیار نرم از دشوارترین موادی هستند که بسیاری دیگر از انواع آسیاب ها از انجام آن ناتوان اند. این موضوع باعث شده تا ما آسیاب پولورایزر های خود را به عنوان راه حل نهایی برای بسیاری از صنایعی مطرح کنیم که نیاز به دست یابی به دانه بندی های بسیار ریز از موادی دشوار هستند. آسیاب پولورایزرهای این ماشین سازی کاربرد گسترده ای در صنایع خوراک آبزیان، صنایع غذایی و تبدیلی، صنایع دارویی و شیمیایی و همچنین صنایع کانی و معدنی دارند. توانایی بالای این ماشین آلات در تولید ذرات ریز و بسیار نرم بیش از هر چیزی مرهون طراحی مهندسی هوشمندانه این آسیاب های استثنایی و تجربه چهار دهه فعالیت این ماشین سازی در زمینه مختلف صنعتی است.


ماشین سازی مهندس محمدی، تولید کننده دستگاه آسیاب پولورایزر

برخی از ویژگی های استثنایی آسیاب پولورایزر های این ماشین سازی عبارت اند از قابلیت کار با مواد چرب و مرطوب که یک موضوع چالش برانگیز برای بسیاری از انواع دیگر آسیاب ها است. قابلیت کار با مواد چرب و مرطوب باعث گسترش کاربرد پولورایزرهای به صورت قابل توجه در صنایع تولید خوراک آبزیان و صنایع غذایی شده است. آسیاب پولورایزرهای ما طی بیست سالی که از تولید آن ها گذشته، اثبات کرده اند که تجهیزاتی بسیار قابل اعتماد و توانمند هستند. اکثر آسیاب های پولورایزری ما با یک موتور طراحی شده اند که تمامی مکانیزهای دستگاه را به حرکت در می آورد. این موضوع، تعمیرات و نگهداری دستگاه آسیاب پولورایزر را به میزان قابل توجهی تسهیل کرده است. در برخی از پولورایزرهای ما، از دستگاه به موتور دومی نیز تجهیز شده است که وظیفه باردهی به پولورایزر را برای برخی محصولات که چسبنده هستند، بر عهده دارد.

دستگاه آسیاب پولورایزر ماشین سازی مهندس محمدی

آسیاب پولورایزرهای این ماشین سازی قادر به کار با مواد حساس به گرما هستند. برخی از نمونه های این آسیاب های استثنایی حتی از یک سیستم خنک کاری مبتنی بر جریان آب نیز بهره می برند. جریان آب، گرمای ایجاد شده در پولورایزر را جذب کرده و باعث می شود تا دمای محصول در دامنه مجاز باقی بماند. در حال حاضر، عمده آسیاب پولورایزر های ما که مجهز به سیستم خنک کاری آب هستند، برای تولید انواع ادویه به کار برده می شوند. این سیستم موجب شده تا طعم و بوی ادویه در اثر افزایش دما، تضعیف نشده و کیفیت بالای محصول حفظ شود.

آسیاب پولورایزر های این ماشین سازی دامنه ظرفیتی گسترده از 300 کیلو در ساعت الی 2 تن در ساعت را برای طیف گسترده ای از محصولات پوشش می دهند. در حال حاضر، پولورایزر های ما در پنج فریم (مدل) اصلی تولید می کنیم. پس از گذشت 20 سال از تولید نخستین آسیاب پولورایزر های ماشین سازی، مهندسان ما، در حال حاضر، در تلاش برای توسعه پولورایزر ما برای کار با قطعات بسیار بزرگ هستند که در برخی از محصولات وجود دارد. به این ترتیب پولورایزرهای در مدل جدید قادر خواهند بود که عملیات پیش آسیاب برای تبدیل قطعات بزرگ به مواد پودری نرم حذف کنند.


سازنده آسیاب پولورایزر های پودری، ماشین سازی مهندس محمدی

کاربرد آسیاب پولورایزر های تولیدی ما بسیار گسترده است، پولورایزر های ما در صنایع غذایی و تبدیلی، صنایع خوراک آبزیان، صنایع دارویی و شیمیایی و همچنین صنایع کانی و معدن است. برخی از مهم ترین ویژگی های آسیاب پولورایزر های ما عبارت اند از: عملکرد بدون سر و صدا و ارتعاشات مزاحم، حداقل استهلاک و نیاز به تعمیرات، اشغال حداقل فضا، راندمان بالا و سهولت در کار. این ویژگی های استثنایی، ناشی از تجربه طولانی دو دهه ای ما در طراحی و ساخت این ماشین آلات است.

پولورایزر های خوراک آبزیان بیشترین سهم از فروش تولیدات انواع پولورایزر های ما را طی بیست سال گذشته به خود اختصاص داده اند. علت این موضوع، گسترش صنعت خوراک آبزیان طی سال های اخیر بوده است که موجبات استقبال بیشتر مشتریان در این شاخه فراهم کرده است.

کاربردی های آسیاب پولورایزر های ماشین سازیآسیاب پولورایزر خوراک آبزیان ماشین سازی
Aquatic feed pulverizer

آسیاب پولورایزر های خوراک آبزیان ماشین سازی مهندس محمدی یک انتخاب فوق العاده برای تولید محصول پودری در خطوط تولید خوراک ماهی و میگو مبتنی بر انواع اکسترودر و پرس پلت است. توانایی بسیار بالا در مدیریت محصول دشوار پودر ماهی، مهم ترین میزیت این آسیاب پولورایزر های تولیدی این ماشین سازی است. حداقل سر و صدای مزاحم و نداشتن ارتعاشات مزاحم ویژگی دیگر پولورایزر های خوراک آبزیان ما است که منجر شده تا هزینه تعمیرات و نگهداری آن ها به میزان قابل توجهی پایین باشد. آسیاب پولورایزر های ما به خصوص در خطوط تولید غذای ماهی و میگو مبتنی بر روش اکسترودر که نیاز به محصولی با دانه بندی ریزتر است، مزیتی دو چندان یافته اند. سهولت کار با پولورایزر های تولید خوراک آبزیان ما، ویژگی برجسته دیگر این آسیاب های قدرتمند و استثنایی تولیدی این ماشین سازی است.

دستگاه آسیاب پولورایزر خوراک آبزیان


آسیاب پولورایزر ادویه ماشین سازی
Spice pulverizer machine

دستگاه آسیاب پولورایزر ادویه ماشین سازی مهندس محمدی، به صورت اختصاصی برای ارائه بالاترین کیفیت ادویه طراحی و ساخته شده است. این پولورایزر استثنایی شرایطی را برای ادویه فراهم می کنند تا در حین پودر شدن محصول، طعم و بوی آن مزمهل نشده و به این ترتیب کیفیت ادویه به خوبی حفظ می شود. سیستم سیرکولاسیون هوشندانه ای که برای خنک کاری با جریان آب در این آسیاب پولورایزر های ادویه تعبیه شده، که باعث می شود تا دمای ادویه در طی فرآیند پودر شدن از حد مجاز بالاتر نرفته و به این ترتیب طعم و بوی ادویه در پودر به دست آمده تثبیت شود. ویژگی برجسته اشغال حداقل فضا، مشخصه دیگری از این آسیاب پولورایزر تولید ادویه است که بیش از هر چیزی مرهون طراحی مهندسی هوشمندانه این تجهیزات است. تجربه طولانی ما در تولید این پولورایزر های قدرتمند، آن ها را تبدیل به انتخابی ایده آل برای تولید بالاترین کیفیت ادویه کرده است.

دستگاه آسیاب پولورایزر تولید ادویه


آسیاب پولورایزر مواد معدنی ماشین سازی
Mineral pulverizer

تولید پودر های معدنی با دانه بندی ریز، همواره یکی از چالش های صنایعی بوده که با کانی ها سر و کار دارند. آسیاب های پولورایزری ماشین سازی مهندس محمدی، راه حل نهایی برای بسیاری از این نوع محصولات هستند. پولورایزرهای قدرتمند و مستحکم ما، امکان کار با دشوارترین محصولات معدنی با طیف وسیعی از خواص شیمیایی و فیزیکی مختلف را فراهم کرده اند. آسیاب های پولورایزر ما طی بیست سال گذشته به دامنه تولیدات این ماشین سازی اضافه شده اند. هدف طراحان ما از ساخت این ماشین آلات، ارائه آسیاب هایی بود که بر معایب انواع آسیاب های ضربه ای، برشی و سایشی غلبه کنند. امروز تجربه بسیار موفق این آسیاب ها، اثبات کرده که این هدف محقق شده است. دانش متالوژی سطح بالای به کار برده شده در ساخت آسیاب پولورایزر های محصولات معدنی این ماشین سازی در کنار طراحی مهندسی فوق العاده باعث شده تا استهلاک در این ماشین ها به حداقل برسد.

دستگاه آسیاب پولورایزر کانی


آسیاب پولورایزر تولید نشاسته
Starch pulverizer

نشاسته یک محصول بسیار پرکاربرد در طیف بسیار گسترده ای از صنایع متفاوت، از صنایع غذای و تبدیلی تا صنایع معدنی مانند انواع نشاسته خوراکی، نشاسته حفاری، نشاسته اصلاح شده و .. است. تولید محصولات متنوع از نشاسته و همچنین وجود فازهای مختلف این ماده در کنار وابستگی شدید تغییر فاز به عملیات مکانیکی، دما، رطوبت و .. باعث شده تا تولید محصولات پودری مبتنی بر نشاسته، یکی از چالش های صنعتی باشد. آسیاب پولورایزر های نشاسته این ماشین سازی بر غلبه بر چنین شرایطی طراحی و ساخته شده اند. در آسیاب های پولورایزری نشاسته ما، پیش بینی بسیار از رفتار های غیرمتعارف نشاسته تحت شرایطی کاری مختلف دیده شده است، به همین علت این آسیاب های فوق العاده قادر به تولید بسیاری از محصولاتی از نشاسته هستند که دیگر انواع آسیاب ها از انجام آن ناتوان اند.

دستگاه آسیاب پولورایزر نشاسته


دیگر کاربردهای پولورایزر ماشین سازی
Other applications of pulverizer

توانایی های بالا پولورایزر های باعث شده تا این ماشین آلات در صنایع متنوعی برای تولید محصول پودری از موادی با خواص شیمیایی و فیزیکی متنوع مورد استفاده قرار گیرند. پولورایزر های ما قادر به کار با بسیاری محصولات چرب، مرطوب، چسبنده، دو فازی هستند. این توانایی ها بیش از هر چیزی مرهون تجربه طولانی ما در طراحی و ساخت انواع آسیاب های صنعتی طی 40 سال گذشته است. اولین نمونه آسیاب پولورایزر های ما در حدود بیست سال پیش برای تولید نشاسته حفاری طراحی و ساخته شدند اما خیلی زود راه خود را به صنایع دیگر برای تولید خوراک آبزیان، پودرهای مواد معدنی، ادویه و ... باز کردند. با گذشت زمان، آسیاب پولورایزر های ما بیشتر و بیشتر توسعه یافتند تا این که به بالاترین سطح قابلیت های امروز خود دست یافتند. در حال حاضر، این پولورایزرها قادر به تولید پودر از طیف وسیعی از محصولات چسبنده، لیف دار، متراکم و .. با خواص شیمیای و فیزیکی متنوع هستند.

طراحی و ساخت آسیاب پولورایزر صنعتی