ارتباط با ماشین سازی اخبار درباره ما تولیدات ماشین سازی صفحه اصلی


ماشین سازی مهندس محمدی | طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید

پرس پلت (Pellet Mill)

دستگاه پلت ساز قدرتمند و استثنایی MPT

پرس پلت های ماشین سازی مهندس محمدی، از مکانیزم FLAT و سیستم انتقال قدرت تمام گیربکس مرکزی بهره می برند. این پرس پلت های طی دو دهه گذشته با نام MPT شناخته شده اند و تبدیل به ماشین هایی پرکاربرد در دامنه ای گسترده از صنایع مختلف شده اند. برخی از مهم ترین ویژگی های پرس پلت های این ماشین سازی عبارت اند از: سهولت در کار، حداقل استهلاک، راندمان بالا و عدم هرگونه ارتعاش و سروصدای مزاحم. پرس پلت های MPT از یک سیستم تعلیق هوشمند مکانیکی بهره می برد که باعث شده تا هر مقدار فشار محصول در برابر متراکم شدن افزایش یافته، پرس پلت نیز فشار بالاتری را وارد کند تا جایی که محصول تسلیم شده و به شکل پلت متراکم تبدیل شود. بنابراین، ارائه بالاترین ضریب تراکم از دیگر ویژگی های این پرس پلت های توانمند به خصوص برای مواد دشواری است که بسیاری از دستگاه های پلت ساز دیگر از انجام آن ناتوان هستند.

پرس پلت ماشین سازی مهندس محمدی

قدرت (Kw) سری مدل
1.5-4 G - S MPT 175 دستگاه پلت
3-5 S MPT 200 دستگاه پلت
7-11 S - SP MPT 250 دستگاه پلت
11-15 S - SP - SPE MPT 330 دستگاه پلت
22-30 SP - SPE MPT 390 دستگاه پلت
30-55 SPE MPT 550 دستگاه پلت
45-75 SPE MPT 630 دستگاه پلت
75-110 SPE MPT 780 دستگاه پلت
پرس پلت های MPT ماشین هایی استثنایی و فوق العاده توانمند برای تولید دامنه بسیار وسیعی از محصولات متنوع با خواص شیمیایی و فیزیکی مختلف و متضاد هستند. پرس پلت های MPT برای حدود دو دهه گذشته، پرفروش ترین محصول در میان ماشین آلات تولیدی ماشین سازی مهندس محمدی بوده اند. در حال حاضر پرس پلت های MPT در هشت فریم و سیزده مدل طراحی و ساخته می شوند. این سیزده مدل پرس پلت برای کار در صنایع مختلف اعم از تولید خوراک دام و طیور، تولید خوراک آبزیان، تولید پلت خاک اره و زغال، تولید کود پلت و .. به نحو احسن بهینه سازی شده اند. پرس پلت های MPT با هدف یک عمر طراحی شده اند، تجربه موفق این پرس پلت های توانمند در صنایع مختلف اثبات کرده که مهندسان ما به هدف خود از ساخت این ماشین های پلت ساز دست یافته اند.

دستگاه پرس پلت MPT

کاربردهای پرس پلت MPT
پرس پلت MPT
برای تولید خوراک دام و طیور

احتمالا تولید خوراک دام و طیور شناخته شده ترین کاربرد دستگاه های پلت ساز است. پرس پلت های ماشین سازی مهندس محمدی با بهره مندی از سیستم پلتایزر تقریباً قادر به تولید هر نوع محصول خوراک دام و طیوری با بالاترین کیفیت های ممکن هستند. تجربه طولانی چهار دهه ای ما در طراحی و ساخت ماشین آلات تولید خوراک دام و طیور باعث شده تا پرس پلت های MPT به اوج تکامل در این صنعت دست یابند.

دستگاه پرس پلت خوراک دام و طیور


پرس پلت MPT
برای تولید پلت دارویی

دستگاه پرس پلت MPT با یک ماشین ایده آل برای تولید دامنه گسترده از محصولات پلت های دارویی است. از این دستگاه پرس پلت می توان به عنوان ماشین پرکاربرد اسفرونایزر در صنایع داروسازی نیز استفاده کرد. دقت بالا و همچنین سهولت در کار احتمالاً مهم ترین ویژگی های پرس پلت این ماشین سازی در صنایع دارویی و شیمیایی است. از دیگر ویژگی های کاربردی این پرس پلت های قدرتمند امکان تولید مش های بسیار ریز تا حدود 500 میکرون است.

دستگاه پرس پلت داروسازی و آزمایشگاهی


پرس پلت MPT
برای تولید خوراک آبزیان

تولید خوراک آبزیان یکی از عرصه های فعالیت مهم پرس پلت های MPT است. این دستگاه پرس پلت قدرتمند تقریباً به قادر تولید هر نوع خوراک ماهی و میگو با بالاترین کیفیت هستند. پرس پلت های این ماشین سازی در کنار اکسترودر قدرتمند ما چرخه تولید خوراک آبزیان را تکمیل کرده اند. ضریب تراکم بالا و شناوری به ترتیب از مهم ترین ویژگی های پرس پلت و اکسترودر های ساخت این ماشین سازی است.

دستگاه پرس پلت خوراک آبزیان


پرس پلت MPT
برای تولید کود ارگانیک پلت

احتمالا صنعت تولید کود های ارگانیک یکی از پیچیده ترین زمینه های کاری برای دستگاه های پلت ساز است. علت این موضوع بیش از هرچیزی باز می گردد به تنوع قابل توجه خواص مواد در این صنعت. سابقه دو دهه ای ما در زمینه طراحی و ساخت پرس پلت ها برای تولید انواع کود های ارگانیک باعث شده تا این ماشین های قدرتمند قادر به ارائه بالاترین ضریب تراکم برای دامنه وسیع انواع کود های ارگانیک و شیمیایی باشند. در واقع پرس پلت MPT، ماشینی است که برای غلبه بر دشوارترین شرایط کاری، در جایی که دیگر انواع دستگاه های پلت ساز از انجام آن ناتوان اند، طراحی و ساخته شده اند.

دستگاه پرس پلت کود مرغی و حیوانی


پرس پلت MPT
برای تولید خاک اره

خاک اره متراکم یا اصطلاحاً wood pellet یک محصول پرکاربرد به عنوان زیر پای احشامی مانند اسب و همچنین انواع جوندگان خانگی است. از دیگر کاربردهای مهم این محصول استفاده به عنوان منبع انرژی در اجاق های خانگی است. تولید پلت خاک اره احتیاج به قابلیت هایی دارد که در برخی از ماشین های پلت ساز وجود دارد. پرس پلت های قدرتمند MPT با توانایی دست یابی به بالاترین فشار های کاری امکان تولید پلت خاک اره با بالاترین کیفیت ها را فراهم کرده اند.

دستگاه پرس پلت خاک اره


پرس پلت MPT
برای تولید زغال فشرده

زغال فشرده از جمله محصولاتی است که طی چند سال اخیر مطرح شده و جذب بازار قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. دستگاه پرس پلت MPT یک ماشین فوق العاده برای تولید زغال فشرده از انواع خاک زغال اعم از زغال چوب، دوده، زغال سنگ و انواع زغال های معدنی دیگر است. توانایی بسیار بالای پرس پلت های MPT در ایجاد فشار هایی که برای بسیاری دیگر از انواع دستگاه های پلت ساز دست نیافتنی است باعث شده تا این ماشین آلات تبدیل به ابزارهایی فوق العاده توانمند برای تولید انواع زغال فشرده با بالاترین کیفیت ممکن شوند.

دستگاه پرس پلت زغال و کربن


پرس پلت MPT
برای تولید غذا و بستر حیوانات خانگی

تولید غذا و بستر حیوانات خانگی تبدیل به یک تجارت پرسود در یک دهه گذشته شده است. دستگاه پرس پلت قدرتمند MPT از جمله ماشین آلات ماشین سازی مهندس محمدی است که امکان تولید بستر و غذای حیوانات خانگی مانند جوندگان، پرندگان و ماهی زینتی را فراهم کرده است. در کنار این پرس پلت های توانمند، این ماشین سازی ماشین های اکسترودر قدرتمند MPT را نیز برای تولید خوراک آبزیان خاص و غذای خشک سگ و گربه ارائه کرده است که باعث شده تا حلقه تولید غذا و بستر حیوانات خانگی به نحو احسن با بالاترین کیفیت ها تکمیل شود.

دستگاه پرس پلت تولید غذای و بستر حیوانات خانگی


پرس پلت MPT
برای تفاله محصولات کشاورزی

پلت کردن تفاله محصولات کشاورزی مانند چغندرقند، گوجه فرنگی، باگاس و شیرین بیان منجر به کاهش حجم قابل توجه این محصولات و سهولت بسیار در حمل و نقل و مصرف در بازار هدف می شود. پرس پلت MPT با سابقه درخشان در تولید پلت از انواع تفاله محصولات کشاورزی، بالاترین ضریب تراکم را در اختیار مصرف کننده گذاشته است. قابلیت دیگر این پرس پلت مانند انعطاف پذیری در برابر تغییرات نوع و ظرفیت بار ورودی، ویژگی دیگری از این پرس پلت است که کار با آن را به مراتب تسهیل کرده است.

دستگاه پرس پلت تفاله محصولات کشاورزی


پرس پلت MPT
برای تولید گرانول مواد معدنی

تولید گرانول مواد معدنی مانند بنتونیت حفاری، کاتالیست های شیمیایی و ... از توانایی دیگر پرس پلت های تولیدی ماشین سازی مهندس محمدی است. پرس پلت های MPT، تقریباً قادر به تولید محصول پلت از هر ماده ای هستند. این نقطه قوت مرهون طراحی خاص دای و رولر (سیستم پلتایزر) پرس پلت های MPT است که آن ها را قادر به دستیابی به بالاترین فشار های کاری کرده است. این فشار بالا، این پرس پلت استثنایی را تبدیل به ماشینی انعطاف پذیر و آرام برای کار با دشوارترین مواد کرده است.

دستگاه پرس پلت گرانول ساز پودرهای معدنی


پرس پلت MPT
برای تولید سم حلزون و مرگ موش

تولید سم حلزون و مرگ موش به شکل پلت یکی از توانایی های پرس پلت های قدرتمند MPT است. مدل MPT 175 پرفروش ترین فریم در میان پرس پلت های این ماشین سازی برای تولید سم حلزون و مرگ موش است. از ویژگی های این پرس پلت می توان به اشغال حداقل فضا، سهوت در راه اندازی و کار، عدم وجود هر گونه ارتعاشات و سروصدای مزاحم و مصرف بسیار پایین انرژی اشاره کرد.

دستگاه پرس پلت تولید سم


پرس پلت MPT
برای تولید کاتالیست پتروشیمی

کاتالیست های یکی از پرکاربردترین محصولات در فرآیندهای شیمیایی پتروشیمی ها هستند. دستگاه پرس پلت MPT یک ماشین موفق برای تولید این کاتالیست های پتروشیمی است. پرس پلت های این ماشین سازی دومین ماشین موفق پس از اکسترودرهای فشار میانه ما برای تولید کاتالیست ها هستند. قابلیت کار با رطوبت پایین با حداقل استهلاک مهم ترین ویژگی پرس پلت های تولید کاتالیست این ماشین سازی هستند.

دستگاه پرس پلت تولید کاتالیست شیمیایی


اطلاعات بیشتر درباره پرس پلت های ماشین سازی

به منظور کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده فیلم و دریافت کاتالوگ دستگاه های پرس پلت تولیدی ماشین سازی مهندس محمدی می توانید به لینک های زیر مراجعه فرمایید. از طریق شماره تماس 03145837429 نیز می توانید با این واحد صنعتی تماس حاصل فرمایید. همکاران ما از طریق شماره های 09130677702 و 09130677703 نیز آماده پاسخگویی به شما درباره دستگاه های پرس پلت این ماشین سازی هستند.